آیا شما نیز سوالی دارید؟

چنانچه پاسخ سوالات خود را نمی‌دانید، از ما بپرسید.

سوالات متداول

سوالات پرتکرار کاربران
جراحی زیبایی لیپوساکشن چیست؟

جراحی لیپوساکشن یکی از روش‌های جراحی زیبایی است که در آن چربی‌های اضافی نواحی مختلف بدن استخراج می‌شود. در این روش جراحی برش‌های کوچکی روی نواحی مورد نظر ایجاد می‌شود، یک سر لوله‌های کوچکی که کانول نام دارند وارد شکاف شده و سر دیگر به دستگاه مکنده متصل می‌شود. به این طریق رسوبات چربی از بدن خارج می‌شود.

آیا جراحی لیپوماتیک جزو جراحی‌های خطرناک است؟

انجام جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن هیچ خطر و عوارض جبران‌ناپذیری برای فرد مراجعه کننده ندارد. احتمال بروز آمبولی نیز بسیار پایین است.

آیا کسی که کورتون مصرف میکنه برای بوتاکس محدودیتی ندارد؟

برای تزریق بوتاکس درست مانند خیلی از عمل های جراحی دیگر نباید پیش از اقدام به تزریق از داروی خاصی استفاده نمایید.
در این زمینه بهتر است قبل از اقدام و در صورتی که داروی به خصوصی مصرف میکنید حتما درباره نوع دارو با پزشک خود مشورت نمایید

اگر فقط یک بار تزریق فیلر و بوتاکس کنیم و دیگه ترمیم نکنیم مشکلی به وجود می آید؟

خیر به هیچ عنوان! این موضوع که اکثرا فکر میکنند که فیلر یا بوتاکس از بین میره به هیچ عنوان درست نیست و فیلر های مرغوب خودشون کلاژن سازی بافتی رو تحریک میکنند و در بهبود کیفیت پوست تاثیر گذارند

 

لیپوساکشن بهتر است یا لیپوماتیک؟

هر دو از جمله روش‌های متداول و کاربردی برای حذف چربی های اضافه هستند. چنانچه رسوبات چربی کمتر باشد از روش لیپوماتیک استفاده می‌شود و اگر انباشت چربی در نواحی مختلف زیاد باشد لیپوساکشن نتیجه مطلوب‌تری خواهد داشت.

آیا پس از ابدومینوپلاستی می توان زایمان انجام داد؟

طبق تاکید برخی از جراحان اگر شما می خواهید بچه دار شوید بهتر از قبل از انجام آبدومینوپلاستی زایمان کنید البته این موضوع به این معنی نیست که شما بعد از عمل هیچگاه نباید بچه دار شوید. دلیل تاکید پزشکان به این امر، نتیجه گیری مطلوب از آبدومینوپلاستی است.

 

آیا ابدومینوپلاستی به کاهش وزن کمک می کند؟

ابدومینوپلاستی روشی برای کاهش وزن نیست. در واقع نامزدهای مناسب برای این روش جراحی پلاستیک، افرادی با وزن متوسط ​​و پایدار هستند. بیماران که قبلا عمل جراحی کاهش وزن انجام داده اند نیز ممکن است با ابدومینوپلاستی پوست اضافی را از بین ببرند و شکمی تخت تر و صاف تر داشته باشند.

 

از ما بپرسید

فرم تماس سریع